Tampere

Verhoiluliike M. Vartiainen
Mauri Vartiainen Verhoilijamestari
Kolismaankatu 1, 33300 Tampere                              
03 3451 520,  050 4057 607, 040 0835 329  
verhoiluliike.m.vartiainen@elisanet.fi                                                     www.verhoiluliikevartiainen.com
Google-kartta
 

Verhoomo Kolme Karhua Oy
Kristiina Leinonen-Sahlgren Verhoilijamestari           
Sulkakatu 1, 33820 TAMPERE                                    
0400 944 299
kristiina@kolmekarhua.com
www.kolmekarhua.com
Google-kartta
 

Verhoomo Mööpelivaatturi 
Jenni Verho Verhoilijamestari               
Viljapellontie 11                                   
33820 TAMPERE                                    
050 326 2274
jenni.verho@suomi24.fi
www.moopelivaatturi.webs.com
Google-kartta
 

Verhoomo Sinikka Mäkelä
Sinikka Mäkelä Verhoilijamestari                                       
Hatanpään valtatie 34 C                         
33100 TAMPERE                                    
040 589 8511
verhoomo.sinikka.makela@kolumbus.fi
www.kolumbus.fi/verhoomo.sinikka.makela
Google-kartta
 

Nooran verhoomo ja sisustus
Noora Viitaniemi           
Kuninkaankatu 4, 33210 Tampere                                     
0400 885520
nooran@nooran.info
www.nooran.info
Google-kartta
 

Ajoneuvoverhoilu Stailaaja
Aarne Ahola
Kiskokatu 3, 33730 Tampere
0415359006
stailaaja@stailaaja.com
www.stailaaja.com
Google-kartta


Verhoomo Pii-Kettilä
Sari Piensalo
Saarenvainionkatu 3, 33710 Tampere
044 7445895
verhoomo@pii-kettila.fi
www.pii-kettila.fi
Google-kartta